HARRY POTTER 8 – ÖLÜM YADİGARLARI BÖLÜ 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı 24 Görüntülenme

HARRY POTTER 8 – ÖLÜM YADİGARLARI BÖLÜ 2

(2011 Filmleri)
Serinin bu son filmi olan Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2'de 1.4 milyar dolar gibi dönemin dünya rekorlarıyla yarışacak bir hasılat toplandığı kamuoyu ile paylaşılmıştı. IMDB üzerinde de oldukça yüksek bir puan verilen Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 2 filminde yönetmen koltuğunda oturan kişi olarak yine başarılı yönetmen David Yates'i görüyoruz. Filmin hikayesinin ana fikir taslağı ve bütün kurgusu Steve Kloves'e aittir. Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grin gibi genç parlak yıldızlarımız rol almaya devam ediyor.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları bölümünün son serisi olan bu film Türkçe Dublaj olarak türkiyedeki sinema salonlarında izleyicilere sunulmuştu.

Ayrıca serinin ilk filmi olan Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları 1. Bölüm Amerika Birleşik Devletleri'nde ve İngiltere de 250 milyon dolar gibi devasa bir bütçe harcanarak çekilmiş bir yapıttı.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1'de Harry Potter, Hermione ve Ron oldukça tehlikeli bir maceranın içine girmişlerdi. O macerada hortkulukların peşine takılarak Lord Voldermort'un ruhunın kırıntıları olan önemli parçaları bulup imha etmişlerdi. Yanlız görev tabiki de henüz bitmedi, artık genç maceracı ekibimiz bu görevi sonuca ulaştırmak için yeni arayışlar peşine düşüyorlar.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları 2. Bölüm'de görevi tamamlamak için yapılan araştırma bütün hızıyla ve serüvenleriyle birlikte devam ederken, ekibimiz bu serüvenin içinde Ölüm Yiyiciler'le mücadele etmek gibi zorlu bir sınav vermek zorunda kalacaklardır. Bunca uğraş ve mücadeleye rağmen işler bekledikleri gibi gitmeyecektir. Zira Lord Voldemort sürekli bir biçimde güç kazanmaktadır ve 3 arkadaş için Ölüm Yiyenleri yok etmek, hiç te kolay olmayacaktır.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Full HD izle.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç